Katalog On-Line

Biblioteki Publicznej
w Dzielnicy Targówek
m.st. Warszawy

KATALOG


STATYSTYKI

Logowań: 1252181
W tym dziś: 213
Zamówienia: 56
Rezerwacje: 2837
Komentarze: 40



Schowki (łącznie): 42637
Największy schowek: 2002
Korzystających z nich: 4253



KATALOG KSIĘGOZBIORU WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY NR 29


Przeszukiwanie po indeksie:



Wyświetlonych:  opisów
 



Wyświetlone zostało 500 ostatnio wprowadzonych do katalogu pozycji (nowe nabytki). Zostały one posortowane malejąco po numerze inwentarzowym. Pozycje można tylko przeglądać, nie działa w tym trybie wyszukiwanie.

Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Zniknięcie Sary

AUTOR:

Szagdaj, Nadia

ADRES
WYDAWNICZY:

Bielsko-Biała : Wydawnictwo Dragon, 2020.

okładka

SERIA:

Kroniki Klary Schulz / Nadia Szagdaj : t. 2 ; Dragon Kryminał

TEMATYKA:

  1. Klara Schulz (postać fikcyjna)
  2. Hipnoza
  3. Numerologia
  4. Prywatni detektywi
  5. Osoby zaginione
  6. Wrocław (woj. dolnośląskie)
  7. Gdańsk (woj. pomorskie)
  8. Powieść
  9. Kryminał
  10. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1911 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2014 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

318, [2] strony : fotografie ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004989200

49892

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi tom 2. cyklu. Tom 1. pt.: Sprawa pechowca. Na okładce: Kryminał retro najwyższej klasy!
Oznaczenia odpowiedzialności: Nadia Szagdaj.

DOSTĘPNOŚĆ:

w rezerwacjach Dostępny jest 1 egzemplarz.
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

REZERWACJE:

OPERACJE:

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Złodziej pocałunków
Tytuł oryginału: "Kiss thief ".

AUTOR:

Shen, Leigh. [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Wydawnictwo Edipresse, copyright 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Kobieta
  2. Trójkąt miłosny
  3. Małżeństwo wymuszone
  4. Relacje międzyludzkie
  5. Powieść
  6. Romans
  7. Literatura amerykańska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2019 r.

OPIS
FIZYCZNY:

334, [2] strony ; 22 cm.

SYGNATURA:

821-3 amer.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004989100

49891

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Uzależnia od pierwszej strony "Oprah Magazine". Na okładce: Bestsellerowa autorka "USA Today".
Oznaczenia odpowiedzialności: L. J. Shen ; przełożyła Sylwia Chojnacka.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 061421 od dnia 2021-09-22
Wypożyczona, do dnia 2021-11-22

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 052220

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Zemsta
Tytuł oryginału: "Revenge ".

AUTOR:

Paige, Laurelin. [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Białystok : Wydawnictwo Kobiece, 2021.

okładka

SERIA:

Slay quartet / Laurelin Paige : t. 3

TEMATYKA:

  1. Ludzie bogaci
  2. Małżeństwo
  3. Pożądanie
  4. Zemsta
  5. Powieść erotyczna
  6. Literatura amerykańska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2019 r.

OPIS
FIZYCZNY:

358, [2] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 amer.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004989000

49890

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi część 3. cyklu. Część 1. pt.: Rywalizacja ; część 2. pt.: Upadek. Na okładce: Z diabłem u boku w końcu odpłaci za swoje krzywdy.
Oznaczenia [>>]

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 061421 od dnia 2021-09-22
Wypożyczona, do dnia 2021-11-22

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 055310

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Zbyszek przez przypadki

AUTOR:

Zamachowski, Zbigniew [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Kraków : Wydawnictwo Znak, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Zamachowski, Zbigniew (1961 - )
  2. Aktorzy polscy
  3. Film polski
  4. Teatr polski
  5. Polska
  6. Wywiad dziennikarski
  7. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Literatura faktu, eseje, publicystyka.

DZIEDZINA:

Kultura i sztuka
Historia

ZAKRES CZASOWY:

1961-2021 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

395, [4] strony : fotografie (w tym kolorowe) ; 21 cm.

SYGNATURA:

791.43

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988900

49889

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Oznaczenia odpowiedzialności: Zbigniew Zamachowski w rozmowie z Beatą Nowicką.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 062916 od dnia 2021-09-24
Wypożyczona, do dnia 2021-11-23

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 000011

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Za zasłoną chmur

AUTOR:

Paszyńska, Maria

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań ; Wrocław : Książnica, copyright 2021.

okładka

SERIA:

Wiatr ze wschodu / Maria Paszyńska : 4

TEMATYKA:

  1. Bolszewizm
  2. Głód
  3. Komunizm
  4. Samotne matki
  5. Śmierć
  6. Rosja
  7. ZSRR
  8. Ukraina
  9. Powieść historyczna
  10. Saga rodzinna
  11. Romans
  12. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1924-1930 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

OPIS
FIZYCZNY:

354, [3] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988800

49888

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi część 4. cyklu. Część 1. pt.: Czas białych nocy ; część 2. pt.: Stalowe niebo ; część 3. pt.: Szkarłatna łuna.
Oznaczenia odpowiedzialności: Maria Paszyńska.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 020001 od dnia 2021-09-22
Wypożyczona, do dnia 2021-11-22

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 055599 014530

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Wybieram siebie, wybieram ciebie

AUTOR:

Kieres, Tomasz.

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Filia, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Kobieta
  2. Mężczyzna
  3. Wybory życiowe
  4. Miłość
  5. Samopoznanie
  6. Bergen (Norwegia ; okolice)
  7. Powieść obyczajowa
  8. Romans
  9. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

377, [6] stron ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988700

49887

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Poruszająca opowieść dla fanów Nicholasa Sparksa. Justyna Chaber, Ona czyta
Oznaczenia odpowiedzialności: Tomasz Kieres.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 025905 od dnia 2021-09-22
Wypożyczona, do dnia 2021-11-22

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 031414

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Wszyscy pragnęliśmy miłości

AUTOR:

Jeż, Agnieszka

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Filia, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Antysemityzm
  2. Ratowanie Żydów i pomoc Żydom (1939-1945)
  3. Rodzina
  4. Sekrety rodzinne
  5. Tożsamość żydowska
  6. Żydzi
  7. Warszawa (woj. mazowieckie)
  8. Powieść obyczajowa
  9. Powieść historyczna
  10. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1939-2021 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

366, [1] strona ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988600

49886

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Miłość - to była ich broń i nadzieja.
Oznaczenia odpowiedzialności: Agnieszka Jeż.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 055597 od dnia 2021-09-22
Wypożyczona, do dnia 2021-11-22

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 3 osoby.
W kolejności: 004409 022005 058747

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Włócznia : powieść historyczna z czasów piastowskich
"Powieść historyczna z czasów piastowskich "

AUTOR:

Barkowski, Robert.

ADRES
WYDAWNICZY:

Gdynia : Novae Res, copyright 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Bolesław Chrobry (król Polski ; ok. 967-1025)
  2. Henryk II (cesarz rzymsko-niemiecki ; 973-1024)
  3. Rycerze
  4. Wojny polsko-niemieckie (1002-1018)
  5. Połabie (Niemcy ; kraina historyczna)
  6. Powieść historyczna
  7. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1015-1018 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

OPIS
FIZYCZNY:

423, [3] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988500

49885

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Oznaczenia odpowiedzialności: Robert F. Barkowski.

DOSTĘPNOŚĆ:

w rezerwacjach Dostępny jest 1 egzemplarz.
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

REZERWACJE:

OPERACJE:

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Warszawianka : od zmierzchu do świtu
"Od zmierzchu do świtu "

AUTOR:

Żmiejewska, Ida.

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Skarpa Warszawska, copyright 2020.

okładka

SERIA:

Warszawianka / Ida Żmijewska : [3]

TEMATYKA:

  1. Karnawał
  2. Zabójstwo
  3. Dziennikarze
  4. Tajemnica
  5. Policjanci
  6. Śledztwo i dochodzenie
  7. Warszawa (woj. mazowieckie)
  8. Powieść
  9. Kryminał
  10. Romans
  11. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1863-1894 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2020 r.

WYDANIE:

Wydanie pierwsze.

OPIS
FIZYCZNY:

443, [5] stron ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988400

49884

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi część 3. cyklu. Część 1. pt.: Warszawianka ; część 2. pt.: Warszawianka: gdy zgasną światła.
Oznaczenia odpowiedzialności: Ida Żmiejewska.

DOSTĘPNOŚĆ:

w rezerwacjach Dostępny jest 1 egzemplarz.
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

REZERWACJE:

OPERACJE:

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Wakacje z truchłami

AUTOR:

Banach, Iwona

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Lekkie Wydawnictwo, copyright 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Blogerzy
  2. Kreatywne pisanie
  3. Parki i ogrody
  4. Warsztaty artystyczne
  5. Polska
  6. Powieść
  7. Komedia kryminalna
  8. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

OPIS
FIZYCZNY:

409, [7] stron ; 20 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004988300

49883

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Potwornie śmieszne! Polecam! Alek Rogoziński
Oznaczenia odpowiedzialności: Iwona Banach.

DOSTĘPNOŚĆ:

Zwrócona ale zarezerwowana.
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 056097

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
dalej

drukarka
  WYDRUK KATALOGÓW