Katalog On-Line

Biblioteki Publicznej
w Dzielnicy Targówek
m.st. Warszawy

KATALOG


STATYSTYKI

Logowań: 1196319
W tym dziś: 50
Zamówienia: 29
Rezerwacje: 3260
Komentarze: 39



Schowki (łącznie): 39374
Największy schowek: 1671
Korzystających z nich: 4067



KATALOG KSIĘGOZBIORU WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY NR 29


Przeszukiwanie po indeksie:



Wyświetlonych:  opisów
 



Wyświetlone zostało 500 ostatnio wprowadzonych do katalogu pozycji (nowe nabytki). Zostały one posortowane malejąco po numerze inwentarzowym. Pozycje można tylko przeglądać, nie działa w tym trybie wyszukiwanie.

Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Splątane ścieżki

AUTOR:

Krawczyk, Agnieszka

ADRES
WYDAWNICZY:

Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Dziennikarze
  2. Dziewiarstwo ręczne
  3. Pasmanteria
  4. Sąsiedztwo (socjologia)
  5. Rozstanie
  6. Kraków (woj. małopolskie)
  7. Powieść obyczajowa
  8. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie pierwsze.

OPIS
FIZYCZNY:

444, [4] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967900

49679

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Oznaczenia odpowiedzialności: Agnieszka Krawczyk.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 055599 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czeka 5 osób.
W kolejności: 004409 022005 026402 055379 003839

zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Propozycja dżentelmena
Tytuł oryginału: "An offer from a gentleman ".

AUTOR:

Quinn, Julia [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań: Zysk i S-ka Wydawnictwo, copyright 2021.

okładka

SERIA:

Bridgertonowie / Julia Quinn : 3

TEMATYKA:

  1. Arystokracja
  2. Miłość
  3. Rodzina
  4. Rodzeństwo
  5. Tajemnica
  6. Wielka Brytania
  7. Powieść
  8. Romans historyczny
  9. Literatura amerykańska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1815-1817 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2001 r.

WYDANIE:

Wydanie I w tej edycji.

OPIS
FIZYCZNY:

471, [1] strona : ilustracja ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 amer.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967700

49677

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi część 3. cyklu. Część 1. pt.: Mój książę ; część 2. pt.: Ktoś mnie pokochał. Na okładce: Na podstawie serii książek powstał [>>]

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 025225 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 058746 061445

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Perfekcyjna rodzina
Tytuł oryginału: "Playdate ".

AUTOR:

Dahl, Alex [>>]

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Filia, 2021.

okładka

SERIA:

Mroczna Strona

TEMATYKA:

  1. Matki i córki
  2. Uprowadzenie
  3. Śledztwo i dochodzenie
  4. Tajemnica
  5. Poszukiwania zaginionych
  6. Norwegia
  7. Francja
  8. Powieść
  9. Thriller
  10. Literatura norweska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2020 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

495, [1] strona ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 norw.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967600

49676

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

U góry okładki: Dziecięca zabawa zmieniła się w tragedię. Na okładce: Trzymajacy w napięciu, niesłychanie realistyczny thriller psychologiczny. [>>]

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 020001 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 020112 051319

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Nie zapomnę o tobie

AUTOR:

Michalik, Monika.

ADRES
WYDAWNICZY:

Kraków : Chilli Books, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Zatrudnienie za granicą
  2. Przeprowadzka
  3. Kobieta
  4. Miłość
  5. Grecja
  6. Powieść obyczajowa
  7. Romans
  8. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

377, [7] stron ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967400

49674

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Wyjatkowa podróż nad Morze Śródziemne i... w sam środek serca. O tej historii nie się zapomnieć. Paulina Molicka Drops Książkowy.
Oznaczenia [>>]

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 055599 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 022005 004409

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Inizio

AUTOR:

Skrzydlewska, Ludka.

ADRES
WYDAWNICZY:

Gliwice : Helion, 2020.

okładka

SERIA:

Negatyw szczęścia / Ludka Skrzydlewska : # 1 ; EditioRed

TEMATYKA:

  1. 1 Brygada Kadrowa 5 Dywizji Lwowskiej
  2. Fotografowie polscy
  3. Miłość
  4. Moda
  5. Spisek
  6. Szpiegostwo
  7. Powieść
  8. Romans
  9. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2020 r.

OPIS
FIZYCZNY:

421, [1] strona ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967300

49673

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi część 1. cyklu, część 2. pt.: Fine. Na okładce: Miłość i intrygi w świecie pret-a-porter.
Oznaczenia odpowiedzialności: Ludka Skrzydlewska.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 010445 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 061421

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Nasz kawałek świata

AUTOR:

Kieres, Tomasz.

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Filia, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Mężczyzna
  2. Miłość
  3. Tajemnica
  4. Powieść obyczajowa
  5. Romans
  6. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

460, [3] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004967200

49672

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Poruszająca opowieść dla fanów Nicholasa Sparksa. Justyna Chaber, Ona czyta
Oznaczenia odpowiedzialności: Tomasz Kieres.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 055599 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 4 osoby.
W kolejności: 004409 022005 031414 003839

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Lustra

AUTOR:

Lis, Agnieszka

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Czwarta Strona, copyright 2021.

okładka

SERIA:

Czas na zmiany / Agnieszka Lis : 3

TEMATYKA:

  1. Relacje międzyludzkie
  2. Wybory życiowe
  3. Przyjaźń
  4. Warszawa (woj. mazowieckie)
  5. Powieść obyczajowa
  6. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

OPIS
FIZYCZNY:

334, [1] strona ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004966900

49669

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi tom 3. cyklu, tom 1. pt.: Pocztówki, tom 2. pt.: Widoki.
Oznaczenia odpowiedzialności: Agnieszka Lis.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 055599 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

Oczekuje 1 osoba. Rezerwacja na kartę 003839

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Lato utraconych

AUTOR:

Kańtoch, Anna

ADRES
WYDAWNICZY:

Warszawa : Marginesy, 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Chłopcy
  2. Zabójstwo
  3. Tajemnica
  4. Trauma
  5. Śledztwo i dochodzenie
  6. Powieść
  7. Kryminał
  8. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

ZAKRES CZASOWY:

1999 r.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie pierwsze.

OPIS
FIZYCZNY:

387, [5] stron ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004966800

49668

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi tom 2. trylogii. Tom 1. pt.: Wiosna zaginionych.
Oznaczenia odpowiedzialności: Anna Kańtoch.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 058959 od dnia 2021-06-21
Wypożyczona, do dnia 2021-07-21

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 054178 020112

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Kwestia winy

AUTOR:

Rogala, Małgorzata.

ADRES
WYDAWNICZY:

Poznań : Czwarta Strona, copyright 2021.

okładka

TEMATYKA:

  1. Zabójstwo
  2. Policjanci
  3. Śledztwo i dochodzenie
  4. Powieść
  5. Kryminał
  6. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

OPIS
FIZYCZNY:

331, [2] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004966700

49667

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Na okładce: Gdy gniew przejmuje kontrolę...
Oznaczenia odpowiedzialności: Małgorzata Rogala.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 020001 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czeka 5 osób.
W kolejności: 004409 051431 036590 051251 061406

zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    
Wypożyczalnia nr 29, ul. Rembielińska 6a                 

Kres czasów

AUTOR:

Rogalska, Marzena

ADRES
WYDAWNICZY:

Kraków : Wydawnictwo Znak, 2021.

okładka

SERIA:

Karla / Marzena Rogalska : t. 2

TEMATYKA:

  1. Artyści
  2. Dojrzewanie
  3. Flirt
  4. Wychowanie
  5. Zabawa
  6. Zakochanie
  7. Kraków (woj. małopolskie)
  8. Zakopane (woj. małopolskie)
  9. Powieść obyczajowa
  10. Literatura polska

FORMA
GATUNEK:

Książki. Proza.

POWSTANIE DZIEŁA:

2021 r.

WYDANIE:

Wydanie I.

OPIS
FIZYCZNY:

414, [2] strony ; 21 cm.

SYGNATURA:

821-3 pol.

KOD KRESKOWY

INWENTARZ:

029004966600

49666

      TREŚĆ:       Pokaż informacje o treści pozycji >>

UWAGI:

Stanowi tom 2. cyklu. Tom 1. pt.: Czas tajemnic.
Oznaczenia odpowiedzialności: Marzena Rogalska.

DOSTĘPNOŚĆ:

wypożyczona Została wypożyczona
Pozycję można wypożyczyć na 30 dni
  

WYPOŻYCZYŁ:

Na kartę 020001 od dnia 2021-06-18
Wypożyczona, do dnia 2021-08-17

REZERWACJE:

OPERACJE:

W kolejce czekają 2 osoby.
W kolejności: 050893 058959

zablokowane   zablokowane
CZY UWZGLĘDNIĆ PRZY WYDRUKU?    

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
dalej

drukarka
  WYDRUK KATALOGÓW